تبلیغات
دانشگاه مجازی شیراز - فعال شدن سامانه درخواست خوابگاه جهت امتحانات میان ترم
»دانشگاه مجازی شیراز           » علم با ثروت بهترین است
موضوع: اطلاعیه ها،

شنبه 16 آبان 1388


باسمه تعالی
 
 به اطلاع کلیه دانشجویان شهرستانی متقاضی خوابگاه در شیراز - جهت شرکت در امتحانات میان ترم - می رساند، طبق پیگیری و هماهنگی لازم با اداره خوابگاه هادر صورت وجود ظرفیت اسکان آقایان در مرکز تربیت معلم شهید رجایی یا مهمانسرای خوابگاه شهید مفتح و اسکان خواهران در خوابگاه مرکز تربیت معلم شهید باهنر انجام می پذیرد.
لذا برای ارائه آمار دقیق جهت برنامه ریزی و هماهنگی، دانشجویان محترم می بایست از طریق سامانه درخواست آنلاین خوابگاه  مشخصات و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایند.
تذکر:
- ثبت نام جهت درخواست خوابگاه تا تاریخ سه شنبه 19/8/88  انجام میپذیرد که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
- با توجه به ظرفیت محدود خوابگاه و لزوم برنامه ریزی قبلی، خواهشمند است درخواست خود را حداکثر تا تاریخ مذکور در سامانه ثبت نمایید.
- به درخواستهایی که بعد از این تاریخ دریافت گردد و یا خارج از سیستم باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- شایان ذکر است فقط درخواست هایی که  جهت مدت برگزاری امتحانات میانترم یعنی از تاریخ 23/08/1388 تا تاریخ 10/09/1388 ثبت شده باشند ترتیب اثر داده خواهند شد و دانشکده نسبت به تاریخ های خارج از محدوده فوق هیچ گونه تعهدی ندارد.
- دانشجوی گرامی حتما پس از اتمام مراحل ثبت نام می بایست پیغام "اطلاعات شما با موفقیت ثبت گردید" را دریافت نمایید در غیر اینصورت درخواست شما ثبت نشده است.
- از ثبت نام تکراری در سیستم خودداری فرمایید.
 - اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه استفاده از خوابگاه و پرداخت هزینه های لازم و ... متعاقباً روی سایت دانشکده درج خواهد گردید.
- قابل ذکر است سرویس ایاب و ذهاب جهت دانشجویان خواهر صرفاً منوط به درخواست شما و به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان قابل پیگیری می باشد که البته هزینه سرویس با توجه به تعداد دانشجویان متقاضی متعاقباً اعلام می شود.
جهت ثبت نام خوابگاه روی لینک سامانه درخواست آنلاین خوابگاه کلیک فرمایید.
 
 
با تشکر
مدیریت امور دانشجویی و فرهنگی
دانشکده آموزشهای الکترونیکی
دانشگاه شیراز


 آخرین دست نوشته ها :